mink juu

mink juu
mink juu mink juu
Cena: 175.00 zł
Ilość:  

Mink Juu powstały po to, aby cieszyć i rozbudzać wyobraźnię.
Duże, kolorowe, miękkie o trochę dziwnym kształcie głowy, o różnym kolorze skóry, bez określonej mimiki twarzy, wyjątkowe. Są stworzone dla każdego dziecka w różnym wieku ale i dorośli patrząc na nie znajdą coś dla siebie. To świetny duży przyjaciel. Swoją obecnością sprawiają że pokoik nabiera barw. Ich mało oczywisty kształt wpływa na sposób postrzegania świata. Bo nie wszystko musi być równe. To wyjątkowi towarzysze na całe życie.


Mink Juu Boy.

Długość 70 cm.

Ciałko - 100% polska bawełna z certfikatem OEKO - TEX,  który jest  wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych . Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Wypełnienie - włókno 100% poliester.

Nadruk - japońskie, wodne, bezzapachowe atramenty pigmentowe, które zostały opracowane specjalnie do nadruku na tkaninach bawełnianych. W pełni bezpieczne dla ludzi. Wydruk utrwalany jest przy użyciu wysokiej temperatury bez wykorzystywania żadnych środków chemicznych.

Produkt  prać delikatnie ręcznie w niskiej temperaturze - 30st. Zadrukowany materiał jest najbardziej podatny na uszkodzenia w momencie, kiedy jest mokry. Należy zatem unikać mocnego pocierania, zapierania. Najbardziej narażone na uszkodzenia są duże obszary zadrukowane ciemnymi kolorami. Zalecamy, dla uzyskania jak najdoskonalszego efektu, pranie chemiczne środkami niezawierającymi perchloroetylenu, przy użyciu programu dla tkanin delikatnych. Suszyć metodą tradycyjną najlepiej na płasko.