Torebka truskawka

Torebka truskawka
Torebka truskawka
Cena: 65.00 zł
Ilość:  

Torebeczka w kształcie truskawki zapinana na zamek z podszewką. Pasek bawełniany z możliwością regulacji długości. Idealny, bardzo apetyczny dodatek do letniej stylizacji małej damy. Torebka bardzo lekka i kolorowa. Nadruk dwustronny.

Wymiary - szer. 20 cm ; wys. 17 cm

Materiał wierzch - 100% polska bawełna z certfikatem OEKO - TEX,  który jest  wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych . Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Nadruk - japońskie, wodne, bezzapachowe atramenty pigmentowe, które zostały opracowane specjalnie do nadruku na tkaninach bawełnianych. W pełni bezpieczne dla ludzi. Wydruk utrwalany jest przy użyciu wysokiej temperatury bez wykorzystywania żadnych środków chemicznych.

Produkt  prać delikatnie ręcznie w niskiej temperaturze - 30st. Zadrukowany materiał jest najbardziej podatny na uszkodzenia w momencie, kiedy jest mokry. Należy zatem unikać mocnego pocierania, zapierania. Najbardziej narażone na uszkodzenia są duże obszary zadrukowane ciemnymi kolorami. Zalecamy, dla uzyskania jak najdoskonalszego efektu, pranie chemiczne środkami niezawierającymi perchloroetylenu, przy użyciu programu dla tkanin delikatnych. Suszyć metodą tradycyjną najlepiej na płasko.